Naklejki podkreślające pochodzenie produktu i informujące o cenach.

Zobacz jak zwykłe etykiety potrafią zwiększać sprzedaż.

Polecanym sposobem zastosowania naklejek jest użycie ich do oznakowania opakowania produktu. W ten sposób możemy nadawać produktom okresowo określone cechy lub uruchamiać promocje zwiększające sprzedaż.

Bardzo popularnym trendem jest podkreślanie pochodzenia produktu. Fakt, że został wyprodukowany w Polsce jest teraz atutem, który warto w marketingu wykorzystywać. Klienci chętniej sięgają po takie produktu kierując się patriotyzmem oraz przekonaniem o wyższej jakości. W czasach, gdy zalewa rynek fala produktów importowanych, to co Polskie staje się coraz częsćiej synonimem lepszych materiałów i większej wartości.

Podkreślanie pochodzenia produktu z wykorzystaniem naklejek.

Takie naklejki na produktach działają na wielu klientów jak magnes i klient często stojąc przed dylematem podobnych produktów wybierze ten, którego pochodzenie zostało wyraźnie zaakcentowane poprzez samoprzylepne etykiety.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Siłą naklejek jest łatwość ich użycia i możliwość naniesienia na opakowanie dodatkowych informacji bez konieczności zmian w projekcie opakowania. Umożliwia to łatwe przeprowadzanie  na produktach okresowych akcji promocyjnych, zniżek cenowych, rabatów, informowania o gratisach lub zwiększonym wyposażeniu.

Naklejki sprawdzają się również jako nośnik informacji na temat cen. Zwłaszcza, gdy eksportujemy na kilka rynków, które mają różne waluty, użycie etykiet informacyjnych pozwala łatwo umieścić na opakowaniu sugerowaną cenę sprzedaży.

Naklejki mogą służyć jako forma informowania o cenach.

Takie nalepki dają też możliwość szybkich zmian cenowych w przypadku wahań kursu walut. Ma to szczególne znaczenie gdy eksport jest znaczącym fragmentem całości wolumenu sprzedaży. Przekazując poprzez etykiety klientom i dystrybutorom jasną informację o naszej polityce cenowej, mamy nad nią pełną kontrolę i możemy szybko reagować na zmieniającą się sytuację.

To dwa ciekawe przykłady zastosowania tradycyjnych naklejek na papierze samoprzylepnym lub na folii. Warto rozważyć ich zastosowanie gdyż to bardzo ekonomiczna forma oznakowania i kontaktu z klientami, który mocno wpływa na wielkość sprzedaży.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: