Zalewanie ostrych narożników w naklejkach epoksydowych.

Sprawdź możliwości produkcyjne etykiet wypukłych w nietypowym kształcie.

Produkcja naklejek epoksydowych 3D POLINAL

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Zdarza się czasem, że nasi klienci oczekują zalania naklejek epoksydowych w specjalny sposób. Często mamy pytania o to, czy jest możliwość, aby jednak nie robić na projekcie zaokrągleń narożników. Dla typowych kształtów istnieje możliwość zalania naklejek 3D z ostrymi narożnikami. Wymaga to precyzji i nieco więcej czasu na produkcji, ale technicznie jest to wykonalne.

Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość idealnego dopasowania etykiet epoksydowych do kształtu wgłębienia technologicznego na produkcie. Wiele produktów ma takie miejsce i na dodatek przygotowane w kształcie tradycyjnego prostokąta. Ale musimy też pamiętać o tym, że taka sytuacja wymaga od nas na produkcji więcej czasu i zaangażowania, czasem takie narożniki wymagają ręcznego dociągania przez operatora i większej kontroli. To może wpływać na wycenę takiego zlecenia.

Zalecamy zawsze, aby jednak minimalne zaokrąglenie wielkości 1 milimetra jednak zachować. Ułatwia to nam  i przyspiesza to proces produkcji oraz pozwala najlepiej dopasować ofertę cenową do oczekiwań naszych klientów. Na płaskich powierzchniach w przypadku zachowania zaokrąglenia jest też dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że naklejka zostanie zahaczona za narożnik i odklejona z miejsca, gdzie powinna długo promować firmę.

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: