Zaokrąglone podłoże a naklejki 3D.

Jak prawidłowo naklejać nalepki wypukłe?

Jak naklejki 3D reagują na naklejanie na zakrzywione podłoża?

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Czy naklejki wypukłe 3D można stosować na powierzchnie zaokrąglone? Do pewnego bardzo niewielkiego stopnia zaokrąglenia jest to możliwe, ale zalecamy zawsze wybierać miejsca, które są maksymalnie płaskie.

Cechą fizyczną i charakterystyczną dla naklejek 3D jest fakt, że poliuretan po procesie produkcyjnym jest elastyczny. Ta elastyczność w pewien sposób umożliwia dopasowanie etykiet 3D do powierzchni zaokrąglonej, lecz musimy pamiętać o tym, że każda nalepka 3D będzie miała tendencję do powracania w swoim kształcie do formy płaskiej.

Może zatem dość do sytuacji, że tendencja do prostowania kształtu okaże się silniejsza niż przyczepność kleju, która wiąże dopiero po pewnym czasie od naklejania. A warunkiem tej dobrej przyczepności jest oczywiście stała styczność nalepki z podłożem.

Dlatego w trosce o efektywność reklamową i trwałość naszych produktów wypukłych 3D rekomendujemy ich użycie na powierzchnie płaskie. Przyczepność na powierzchnie lekko zaokrąglone jest możliwa, ale wymaga bardzo gładkiej powierzchni (łatwość wiązania kleju) i odpowiedniej wielkości naklejki. Zawsze rekomendujemy wykonanie testów przedprodukcyjnych, aby sprawdzić czy nasze rozwiązanie dobrze sprawdzi się użyte w nietypowy sposób.

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: