Wycena naklejek 3D – sprawdź, co podać.

Parametry wyceny własnych nalepek wypukłych 3D.

Ważne sprawy przy wycenie naklejek reklamowych 3D.

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Przygotowanie do produkcji naklejek 3D to przede wszystkim wstępny etap wyceny produkcji. Dokładne określenie kosztów pozwala klientom dokonać właściwego wyboru ilościowego.

Aby wycenić własne nalepki 3D musimy tylko zebrać kilka informacji o Twoim projekcie i pomyśle na naklejki wypukłe.

Po pierwsze kluczowe jest dokładne ustalenie wymiarów nalepek. Jeśli kształt jest nietypowy to wtedy również może to mieć wpływ na cenę i jest liczone w oparciu o rzeczywiste pole powierzchni naklejki. Od pola powierzchni zależy ilość potrzebnego w produkcji poliuretanu więc to najdokładniejsze podejście do kosztorysowania produkcji.

Drugi ważny czynnik to nakład produkcyjny. Od ilości zleconych na produkcję etykiet 3D zależy ich cena jednostkowa. Im większe zapotrzebowanie tym koszty produkcji rozkładają się korzystnie na cały nakład i możemy zaoferować niższe ceny za sztukę. Warto porównywać koszty jednostkowe przy różnych ilościach. Pomoże to ekonomicznie zarządzać zakupami w firmie.

Standardowo drukujemy na folii białej podłoża i zadrukowujemy ją cyfrowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć w produkcji naklejek 3D nietypowych folii takich jak srebrne, złote czy przezroczyste. Wykorzystywane są często do uzyskania ciekawych efektów wizualnych.

Ponieważ nie wszystkie folie da się zadrukować w pełnym kolorze, kolejnym parametrem, o który czasem trzeba uzupełnić dane do wyceny jest ilość kolorów. Dzieje się tak, gdy przewidywaną techniką nadruku będzie sitodruk. Ma to miejsce również, gdy kolory są nietypowe i trudno je uzyskać w tradycyjnym druku w skali CMYK. Wtedy korzystamy z kolorów ze skali Pantone i mamy szersze możliwości nadruku (w tym kolorów takich jak biały, srebrne, złote, metaliczne)

Sprawdź ile będą kosztować Twoje naklejki 3D.

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: