Zamów naklejki 3D w 4 prostych krokach.

Czyli jak łatwo jest zamówić firmowe naklejki wypukłe 3D.

Jak zamówić własne naklejki 3D z logo?

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Jeśli myślisz o tym, aby zamówić własne firmowe naklejki 3D, ale nie chcesz lub nie masz czasu zajmować się bardzo tym tematem, to mamy dla Ciebie dobre informacje. Cały proces zamówienia naklejek 3D przebiega bardzo prosto i na odległość, drogą internetową.

Rozpoczyna się od wysłania zapytania (na adres e-mail biuro@nalepki3d.pl lub poprzez powyższy formularz wyceny produkcji), w którym wystarczy, ze określisz:

  • wielkość naklejki (wysokość i szerokość)
  • planowany nakład produkcyjny

Te informacje w zupełności nam wystarczą do przygotowania wyceny na najpopularniejszą opcję produkcji nalepek 3D w druku cyfrowym pełnokolorowym. Na tym etapie skontaktujemy się też z Tobą, aby doprecyzować i dokładnie ustalić jaka opcja produkcyjna będzie dla Twojej firmy najlepsza. Często zdarza się, że na podstawie naszego kontaktu i wspólnych ustaleń dochodzimy do wniosku, że zmieniamy na przykład rodzaj folii podłoża (na srebrne lub złote) lub zmieniamy technikę nadruku. Ale nie martw się, nie zajmiemy Ci tym tematem dużo czasu.

Drugi etap to przygotowanie projektu etykiet wypukłych. Nie musisz znać się na grafice i projektowaniu, żeby wspólnie z nami przygotować projekt. To my zajmiemy się stroną techniczną i doradzimy też co dobrze sprawdzi się marketingowo. Takich projektów w ciągu 10 lat przygotowywaliśmy tysiące i mamy dobre wyczucie graficzne. Podsyłamy Ci drogą mailową propozycje projektu i wprowadzamy poprawki po Twoich sugestiach do momentu, aż będzie idealnie.

Po akceptacji projektu wystarczy, że podasz nam dane fakturowe, a podeślemy gotowy dokument zamówienia. Formalności staramy się ograniczać do niezbędnego minimum.

Potem to już tylko my zajmujemy się produkcją, a Ty czekasz jedynie na informacje o terminie dostawy. Sama dostawa przebiega bardzo szybko – współpracujemy z UPS.

Jak widzisz to wszystko nie jest trudne ani czasochłonne. Skracamy proces do niezbędnego minimum. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wyślij zapytanie o własne naklejki 3D.

WYCENA PRODUKCJI NAKLEJEK 3D

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: