Magnesy na lodówkę – popularny gadżet reklamowy dla klientów.

Poznaj bliżej magnesy reklamowe produkowane na zamówienie.

Poznaj magnesy reklamowe na lodówkę. Popularny gadżet. MATERIAŁ: folia biała + poliuretan dwuskładnikowy + podkład magnetyczny
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIAR: od 5 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
GRUBOŚĆ: od 1 mm do 3 mm
ZAKRES ODPORNOŚCI: promieniowanie UV, czynniki mechaniczne, chemiczne środki czyszczące, olej, benzyna bezołowiowa
MOCOWANIE: podkład magnetyczny 0,4 mm
FORMA DOSTAWY: na sztuki

Prawie każdy z nas na lodówce w domu trzyma ładne magnesy reklamowe, które otrzymał gdzieś w prezencie. Świadczy to o skali popularności takich gadżetów reklamowych, jakimi są magnesy na lodówkę. Są wyjątkowo użyteczne, pomagają nam organizować przestrzeń i przypinać ważne informacje.

POBIERZ CENNIK MAGNESÓW

Ten gadżet magnetyczny produkowany na zamówienie jest tak chętnie wykorzystywany w działaniach promocyjnych, ponieważ można dopasować jego wykorzystanie praktycznie do firmy niezależenie od branży. Promocja z wykorzystaniem magnesów na lodówkę jest często na stałe wpisana w plan zamówień reklamowych wielu firm.

Magnesy wypukłe 3D zalane poliuretanem.

Branża spożywcza i farmaceutyczna to liderzy w maksymalnym wykorzystaniu potencjału magnesów reklamowych. Niezależnie od tego, czy są to tradycyjne magnesy w formie płaskiej czy zalane dodatkowo poliuretanem do formy wypukłej 3D ich siła reklamowa jest ogromna. Indywidualna grafika i dowolny kształt takich magnesów nie ograniczają w żaden sposób wyobraźni działu kreacji w agencjach reklamowych i stąd spotykamy się z różnymi wersjami takich naklejek magnetycznych.

Magnesy na lodówkę płaskie czy wypukłe 3D?

 

Głównym kryterium wyboru pomiędzy magnesami w tradycyjnej płaskiej formie, a pokrytymi dodatkowo warstwą 3D jest przede wszystkim planowany budżet. Magnesy na lodówkę w formie 3D cechują się wyższym kosztem produkcji i firma przy założonym budżecie może mieć dylemat, czy wyprodukować na zamówienie więcej magnesów płaskich, czy mniejszą ilość wypukłych 3D.

W przypadku takiego dylematu nie ma jednoznacznej rady. Zależy to od grupy odbiorców. Jak bardzo jest liczna i czy doceni produkt premium w postaci magnesów 3D.

Wyprodukuj własne magnesy na zamówienie.

Przy bardzo licznej grupie docelowej, aby osiągnąć maksymalny zasięg działań reklamowych często wybiera się tańsze w produkcji magnesy płaskie. Przy mniejszej grupie docelowej, ale w sytuacji gdzie chcemy szczególnie uzyskać efekt postrzegania wysokiej jakości produktu stosuje się częściej magnesy 3D. Ale nie ma tutaj reguły. Wszystkie przypadki kampanii reklamowych z wykorzystaniem magnesów na zamówienie trzeba planować w sposób indywidualny.

Aby zamówić produkcję własnych magnesów prosimy o wysłanie zapytania klikając poniżej:

POBIERZ CENNIK MAGNESÓW

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: