Plomby gwarancyjne sposobem na zabezpieczenie serwisowe produktu.

Jak prawidłowo wykorzystać plomby naklejkowe w firmie?

Przykład naklejek, które mogą być wykorzystane jako plomby gwarancyjne. MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała plombowa
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: brak

Zwykle plomby gwarancyjne stosowane są w firmie jako zabezpieczenie produktów w okresie gwarancyjnym, czyli okresie w którym producent odpowiada za niezawodność działania. Zdarza się czasem, że klienci licząc na własne możliwości próbują ingerować w produkty lub naprawiać je na własną rękę.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Producenci w takiej sytuacji mogą zastosować popularne plomby naklejkowe, które skutecznie zabezpieczają interesy firmy i zniechęcają klientów do niewłaściwych działań serwisowych.

Plomby naklejkowe jako sposób zabezpieczenia produktu.

Zwykle są to niewielkie naklejki dopasowane kształtem i wielkością do produktów. Taka plomba gwarancyjna może zawierać też informacje na temat terminów serwisowych lub często prezentuje tylko samo logo lub grafikę firmową.

Czym różnią się plomby gwarancyjne od zwykłych naklejek?

Główna różnica pomiędzy plombami naklejkowymi a tradycyjnymi etykietami polega na tym, że do ich produkcji wykorzystujemy specjalny rodzaj folii samoprzylepnej. Taka folia cechuje się tym, że jest dość krucha i posiada bardzo mocny klej. Po naklejeniu na produkt próba jej odklejenia kończy się tym, że rozpada się na kawałki i nie nadaje się do ponownego użycia, w odróżnieniu od naklejek na zwykłej folii.

Plombowanie z wykorzystaniem technologii void.

Nie są to też jeszcze plomby void, które przy odklejaniu rozwarstwiają się w ramach całej wielkości, pozostawiając na produkcie trudne do usunięcia napisy i ślady. Plomba gwarancyjna z folii kruchej po prostu kruszy się przy próbie usunięcia i może być użyta do zabezpieczenia większości produktów.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Jak prawidłowo zaplombować swoje produkty?

Prawidłowe użycie plomb gwarancyjnych polega na tym, że naklejane są w miejscach kluczowych dla możliwości rozmontowania lub serwisowania produktu. To miejsca styków elementów obudowy lub miejsca, w których jest dostęp do śrub scalających produkt. Informacje na temat zabezpieczenia produktu z użyciem plomb należy też umieścić w karcie gwarancyjnej, aby klienci mieli pełną świadomość zasad użytkowania i serwisowania.

 

Naruszenie plomby przez klienta zwykle skutkuje utratą możliwości skorzystania z napraw gwarancyjnych i daje pewność producentowi, że jego prawa są należycie chronione.

W ramach naszej produkcji możemy dostarczyć plomby gwarancyjne kruszące się przy próbie naruszenia. Kształt i wielkość takich etykiet może być dowolna. Stosujemy przy produkcji technikę nadruku pełno-kolorowego, aby plomba mogła nie tylko zabezpieczać, ale też dobrze komponowała się wizualnie z produktem.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: