Breloki z żetonem do wózka – skuteczna reklama.

Poznaj żetony reklamowe z naklejką 3D.

Poznaj breloki z żetonem do wózków sklepowych.

Skupmy się na jednym z najbardziej skutecznych breloków w mobilnym działaniu reklamowym. To breloki z żetonem do wózka, które w wyjątkowo sprytny sposób łączą praktyczny aspekt breloków z dyskretną i nienachalną reklamą. Osobiście często spotykam się z sytuacją, w której w czasie zakupów ktoś ma problem z dostępem do wózka.

Brak drobnych i popularność płacenia kartą sprawiają, że coraz rzadziej nosimy przy sobie pieniądze. Ale nosimy zawsze klucze i do tych kluczy może być przymocowany brelok, który rozwiązuje codzienne problemy z dostępem do wózków sklepowych. Uniwersalność breloków z żetonem polega na tym, że są dostępne w w dwóch najpopularniejszych rozmiarach czyli 2 i 1 złotego (pasuje też do wózków na 1 Euro).

Jaka jest tajemnica ich skuteczności? To prosty pomysł w estetycznej i trwałej formie. Do tego wykonanie, które zapewni ich wieloletnie funkcjonowanie i mamy gotowy przepis na dobry gadżet. Takie breloki zbudowane są z żetonu, kółka i karabińczyka, dzięki któremu bardzo łatwo i szybko można wielokrotnie odczepiać żeton, aby użyć go w wózku sklepowym.

Breloki reklamowe 3D - żetony.

Wysoka jakość materiałów, z których zbudowane są breloki z żetonem sprawia, że mogą przez bardzo długi czas działać dla dobra firmy, która w nie zainwestuje. To też na rynku breloków jedna z najbardziej ekonomicznych propozycji dostępna nie tylko dla dużych firm. Z tej formy reklamy mogą korzystać firmy niezależnie od wielkości budżetu reklamowego.

Ostatnie nasze realizacje wskazują na to, że te breloki mogą też wspierać nie tylko firmy, ale także partie polityczne i kandydatów w wyborach. To świetny i ceniony przez wyborców gadżet „przypinający” głosy wyborców do kandydata.

Warto też podkreślić, że pole reklamowe wypełnione jest przez wyjątkowo trwałe i estetyczne naklejki wypukłe. Nalepki naszej produkcji to precyzja detali w nadruku niezbędna w tej małej skali realizacji. Druk cyfrowy sprawdza się w tej roli pod warunkiem umiejętnego przygotowania grafiki i ustawienia maszyn drukujących.

 

Zalanie do formy wypukłej sprawia, że nadruk jest dobrze chroniony przed wszelkimi zarysowaniami i uszkodzeniami. Całkowicie jest też odporny na blaknięcie. Sprawia to, że żetony mają wieloletnią trwałość. Niektórzy mówią, że szybciej się go zgubi, niż zniszczy. Co ważne, naklejka wypukła umieszczona jest w specjalnym wgłębieniu, więc nie pogrubia żetonu i umożliwia jego używanie. Zabezpiecza to też nalepkę przed odklejeniem.

Podsumowując, breloki z żetonem to jeden z najbardziej udanych pomysłów na gadżet reklamowy, który nie przeszkadza, a pomaga w codziennych sprawach. Warto stosować go stale w promocji firmy.

Jeśli zainteresowały Cię takie żetony wejdź na stronę www.breloki3D.pl i poznaj cennik breloków z żetonem do wóżka.

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: