Projektowanie etykiet i naklejek

Zaprojektuj z nami własne kolorowe etykiety lub naklejki samoprzylepne.

Zdjęcie przedstawia efekt projektowania etykiet i naklejek. MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach lub cięte na sztuki
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: możliwe laminowanie

Projektujemy naklejki i etykiety samoprzylepne dla naszych klientów odkąd zajmujemy się ich drukiem. Zgłaszają się do nas też firmy, które nie dysponują własnym projektem naklejki, ponieważ nie współpracują na co dzień z agencją reklamową lub grafikiem.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

W takim przypadku gdybyśmy nie mieli zaplecza graficznego, zadanie obsługi tych klientów w zakresie druku etykiet i naklejek byłoby praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Nie oczekujemy, że nasi klienci będą znać się na projektowaniu, choć zdarzają się i takie przypadki.

Dlatego zajmujemy się też projektowaniem etykiet i naklejek online bardzo różnego typu. Od reklamowych, przez promocyjne,  informacyjne, po naklejki ostrzegawcze i serwisowe. Odległość nie ma znaczenia, gdyż współpraca odbywa się przez internet i jest koordynowana online.

Zaprojektuj z nami własne etykiety.

Projektowanie etykiet – zasady współpracy.

Jeśli masz firmę i chciałbyś ją rozwijać stosując etykiety i naklejki, lecz nie masz projektów, wtedy możemy zająć się przygotowaniem ich dla Ciebie.

Taka współpraca w zakresie przygotowania projektu opiera się na dokładnym określeniu treści, kształtu i funkcji, jakie mają spełniać nalepki. Określamy też czy ma to być tradycyjna naklejka czy wypukła 3D.

Bardzo często projektowanie etykiet opieramy graficznie o dostępne w wielu firmach gotowe materiały wizerunkowe. Określają one często kolorystykę, logo i rozmieszczenie elementów graficznych. W takich przypadkach dużo łatwiej jest zaprojektować firmowe naklejki.

Ale co zrobić, jeśli firma nie posiada ustalonych barw firmowych i zasad promocji wizerunku? Z taką sytuacją również się spotykamy. Wtedy proponujemy zestaw uniwersalnych i sprawdzonych rozwiązań kolorystycznych opartych o wysoki kontrast, który sprawdza się w większości działań promocyjnych. Wyraziste kolory w połączeniu z właściwym doborem czcionek zapewniają skuteczne spełnianie określonych funkcji naklejek.

Zobacz przykład projektowania naklejek promocyjnych.

Projektowanie naklejek – ile to kosztuje?

Tak naprawdę bardzo trudno jest określić jeden cennik tego typu prac graficznych. Cena projektowania naklejek uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Zwykle pracę grafika przelicza się na godziny i od ilości czasu, jakie grafik musi poświęcić na projekt zależą koszty przygotowania.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Te wszystkie sprawy ustalamy z naszymi klientami bardzo indywidualnie.

Dobra wiadomość jest taka, że projektowanie u nas naklejek i etykiet łączy się też z ich drukiem w naszej drukarni naklejek. Przy odpowiedniej skali zlecenia na druk jesteśmy w stanie przygotować bardzo korzystną ofertę na samo projektowanie. Takie połączenie prac jest najbardziej ekonomiczne.

Ważny jest też fakt, że przygotowane przez nas projekty w pełni odpowiadają potrzebom w zakresie przygotowania plików graficznych do druku na naszych maszynach. Możemy dzięki temu uzyskiwać najlepsze efekty kolorystyczne i maksymalnie wykorzystać potencjał druku wysokiej jakości naszych urządzeń drukujących.

 

Dzięki temu, że drukujemy naklejki, wiemy też dokładnie czego unikać w czasie projektowania, co mogłoby negatywnie wpłynąć na efekt końcowy w druku.

Aby zlecić nam zaprojektowanie Twoich własnych i niepowtarzalnych naklejek firmowych zapraszamy do wysłania zapytania drogą mailową o wycenę produkcji. Szczegóły projektu na etapie określania kosztów produkcji nie są jeszcze tak ważne. Dopiero po ustaleniu i akceptacji kosztów, na etapie przygotowania projektu prosimy załączyć jak najwięcej materiałów i konkretnego opisu oczekiwanego wyglądu etykiet.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Będziemy mogli wtedy przygotować wstępne projekty poglądowe, które będą wysyłane drogą mailową do akceptacji lub dalszych poprawek.

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: