Drukarnia naklejek POLINAL

Poznaj cennik wydruku własnych naklejek.

W drukarni naklejek realizujemy pełnokolorowe projekty.

Nasza internetowa drukarnia naklejek od lat zajmuje się pełną obsługą w zakresie przygotowania do druku i produkcji etykiet. Aby poznać cennik druku naklejek wystarczy podesłać nam kilka niezbędnych do wyceny informacji. Te podstawowe dane to:

  • wielkości naklejki (wymiary)
  • kształt naklejki
  • nakład

W drukarni naklejek możesz liczyć na szybką wycenę przy podaniu tych niezbędnych informacji.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zasady współpracy z drukarnią naklejek.

Staramy się, aby wspólna praca nad projektem była w naszej drukarni dla klientów czasem samych pozytywnych wrażeń. Wymagamy od klientów tylko tego, co naprawdę niezbędne do właściwego ustalenia potrzeb i określenia parametrów druku.

Reszta należy do nas. Często jest to również przygotowanie projektów i ich dopracowywanie wraz z poprawkami na etapie przed produkcją. Wymaga to często dużo zaangażowania ale efekty są zawsze dla naszych klientów powodem do zadowolenia.

Zobacz przykład realizacji drukarni naklejek.

MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach lub cięte na sztuki
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: możliwe laminowanie

Jeśli nawet czasem zdarzy się jakaś sytuacja, że w naszej drukarni naklejek klient otrzyma coś niezgodnego z oczekiwaniami, wtedy podchodzimy do takich sytuacji z zamiarem pełnego zadowolenia i rozwiązania kłopotu.

Wychodzimy z założenia, że nasi klienci nie muszą się znać na druku naklejek. Od tego mają nas, aby wyjaśnić wszelkie zawiłości i ograniczenia technik druku oraz dobrać odpowiednie rodzaje folii do podłoża.

Wiemy jak ważny jest dla klientów czas. Dlatego drukarnia naklejek POLINAL to partner, z którym można liczyć na szybkie realizacje oraz maksymalnie skrócony czas oczekiwania na odpowiedź w korespondencji. Ze względu na duże natężenia pracy nie zawsze się to udaje, ale w naszej drukarni staramy się organizować pracę tak, aby współpraca układała się efektywnie.

Drukarnia naklejek – obszar działania.

Działamy na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, cz nasi klienci są z takich miast jak: Łódź, Poznań, Katowice, czy Kraków mogą liczyć na równie szybkie podejście do ważnych spraw. Czas dostawy na terenie Polski jest również krótki.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Współpracujemy w tym zakresie z kurierem UPS, który dostarcza nasze wydruki na terenie kraju na drugi dzień roboczy od daty zakończenia produkcji (pod warunkiem zakończenia produkcji do południa).

Ale granice kraju nie są dla nasz przeszkodą. Z powodzeniem dostarczamy nasze produkty do Niemiec, Danii, Holanadii i wielu innych krajów Unii Europejskiej. Wymiana handlowa na tym obszarze jest wyjątkowo korzystna dla naszych zagranicznych klientów. W dostawach zagranicznych możemy też liczyć na sprawną sieć dystrybucyjną firmy kurierskiej GLS.

 

Planowanie produkcji naklejek.

Warto pamiętać o tym, że drukowanie naklejek to proces wieloetapowy. Tak jak druku nie da się rozpocząć bez projektu, tak projekt nie powstanie bez dokładnego określenia potrzeb i ustalenia funkcji naklejki.

Zwykle od zapytania do zamówienia wymieniamy z klientami od kilku, nawet do kilkudziesięciu korespondencji mailowych. Wiele spraw ustalamy też telefonicznie. Wszystko po to, aby efekt finalny był w pełni zgodny z oczekiwaniami. Robimy w naszej drukarni próby wydruku naklejek i często je wysyłamy. To wszystko zajmuje czas i wydłuża proces od zapytania do zamówienia.

Dodatkowo do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. To wszystko wymaga czasu i warto o tym pamiętać, planując współpracę z naszą drukarnią naklejek. Jesteśmy bardzo otwarci na nowe kontakty, ale oczekujemy również rozwagi w czasowym planowaniu produkcji projektu własnej naklejki.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: