Etykiety samoprzylepne z nadrukiem.

Naklejki z własnym nadrukiem poleca producent - Polinal.

Przykład produkcji etykiet samoprzylepnych z własnym nadrukiem. MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach lub cięte na sztuki
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: możliwe laminowanie

Polecamy realizację własnych firmowych etykiet samoprzylepnych z nadrukiem. Drukujemy je z wykorzystaniem techniki druku cyfrowego, która jest bardzo ekonomiczna w uruchomieniu produkcji.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Aby ułatwić naszą współpracę przedstawiamy poniżej najważniejsze etapy prac związanych z przygotowaniem własnych nalepek firmowych.

Przygotowanie projektu etykiet samoprzylepnych z nadrukiem.

Aby zamówić tego typu własne kolorowe naklejki należy przede wszystkim dobrze zastanowić się nad tym, jakie funkcje mają spełniać w firmie. Na podstawie tego celu możemy przygotować projekt, który będzie dobrze dopasowany pod względem funkcji. To kluczowa sprawa i decyduje o tym, czy etykiety będą przynosiły firmie korzyści.

Doradzamy bardzo często w tym zakresie naszym klientom, sugerując poprawne rozwiązania graficzne, kolorystyczne i treściowe. Często nasi klienci posiadają własny dział marketingu, który odpowiada również za kreację i projektowanie etykiet samoprzylepnych. Wtedy współpraca przebiega głównie w zakresie przygotowania etykiet do produkcji.

Zobacz szczegóły etykiet samoprzylepnych z nadrukiem.

MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach lub cięte na sztuki
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: możliwe laminowanie

Jeśli jednak nasi klienci dysponują tylko pomysłem, wtedy możemy zaproponować nasze usługi w zakresie projektowania naklejek. Mamy na tym polu już bardzo duże doświadczenie i możemy służyć pomocą.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

W zakres przygotowania projektu wchodzi również ustalenie najbardziej dopasowanych wymiarów, kształtów etykiety, wybór technologii nadruku i rodzaju podłoża.

Etykiety samoprzylepne i ich wycena.

Następnie kompletujemy niezbędne do wyceny dane takie jak:

  • wymiary naklejek,
  • kształt etykiet,
  • kolorystyka,
  • rodzaj podłoża samoprzylepnego etykiet,
  • nakład produkcyjny etykiet.

Wszystkie te informacje są potrzebne, aby oszacować koszty druku i ustalić cenę naklejek. Nie mamy tutaj gotowego cennika, gdyż ilość parametrów produkcyjnych jest bardzo duża. Nieco trudniej, ale korzystniej dla klienta jest, gdy podchodzimy do każdej wyceny  indywidualnie.

Zatwierdzenie projektu i kosztorysu etykiet z własnym nadrukiem.

Na tym etapie przychodzi pora na zatwierdzenie przez klienta naszych ustaleń. Wysyłamy wtedy poglądowy projekt naklejki do zatwierdzenia.

Bardzo często zdarza się, że przygotowujemy również przedprodukcyjną próbkę takiej gotowej etykiety samoprzylepnej. Dla naszych klientów to bardzo ważne, aby mogli sami sprawdzić właściwości naklejek, zobaczyć na żywo kolorystykę i upewnić się, że jakość nadruku jest faktycznie u nas zawsze bardzo wysoka.

 

Produkcja i kontrola jakości.

W druku cyfrowym sama produkcja zwykle nie trwa długo. Dwa do trzech dni to zwykle maksymalne terminy produkcyjne dla małych i średnich nakładów. Staramy się maksymalnie przyspieszyć ten proces, aby nasi klienci mogli jak najszybciej wykorzystywać w firmie ten rodzaj wsparcia, jaki dają etykiety samoprzylepne z nadrukiem. Własny projekt, szybka dostawa i wysoka jakość to atuty naklejek przygotowywanych cyfrowo na zamówienie.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Po produkcji etykiety są sprawdzane pod kątem jakości nadruku, kolorystyki i precyzji cięcia. Naklejki drukowane w arkuszach są rozcinane do formatu ułatwiającego bezpieczne wysłanie lub wymiaru ustalonego z klientem.

Dostawa etykiet samoprzylepnych z nadrukiem.

Dostawę realizujemy z najlepszymi i najszybszymi firmami kurierskimi. Z naszych dotychczasowych doświadczeń najlepsze wrażenie jakości i terminowości pozostawiła na nas firma UPS. To z nimi od lat dostarczamy etykiety w kraju i za granicą.

Jako producent zapraszamy do współpracy firmy, dla których własne etykiety mogą stać się nowym sposobem na zwiększenie sprzedaży, udoskonalenie produktu lub polepszenie komunikacji z klientami.

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: