Naklejki z własnym nadrukiem kolorowym.

Zamów etykiety z dowolnym napisem lub grafiką.

Przykład etykiet z własnym nadrukiem kolorowym MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach lub cięte na sztuki
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: możliwe laminowanie

Najczęściej produkujemy dla naszych klientów naklejki z własnym nadrukiem pełnokolorowym. Często korzystamy z techniki druku cyfrowego, którego koszty są niezależne od ilości kolorów na projekcie. Ułatwia to wyceny.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Choć nie mamy ustalonego stałego cennika ze względu na złożoność projektów i kształtów, wyceny nie trwają długo i samo przygotowanie do produkcji – przećwiczone setki razy – też nie zajmuje dużo czasu. Zaletą druku cyfrowego jest też brak kosztów przygotowalni i łatwość druku na żądanie. Więc jeśli posiadasz własny projekt lub pomysł na nalepki, zajmiemy się produkcją.

Warto pokreślić, że naklejki z własnym nadrukiem mogą mieć też zupełnie unikalny i wyjątkowy kształt, niezależny i wyróżniający się na tle podobnych realizacji. Naklejki mogą być z dowolnym napisem lub grafiką. Dobrze jeżeli zarys projektu lub projekt jest już gotowy wtedy bardzo przyspieszy to proces od zapytania do dostawy zamówionych nalepek. Indywidualny nadruk umożliwia wykorzystanie takich etykiet do różnych celów w zakresie promocji firmy i zwiększania sprzedaży.

Popularne zastosowania naklejek z własnym nadrukiem.

Mamy okazję realizować druk naklejek dla naszych klientów już prawie 10 lat. W tym czasie zebraliśmy sporo doświadczeń i spotkaliśmy się z dużą ilością przykładów wykorzystania.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Bardzo często klienci zamawiają naklejki ze swoim własnym logo. Obok niego są często informacje adresowe i napisy skrótowo przedstawiające profil oferty firmy. Takie nalepki mają za zadanie przyciągać nowych klientów i zapewnić stałe zlecenia serwisowe. Zwykle naklejane są na produkty w dużych ilościach.

Tak masowe wykorzystanie przynosi dobry efekt reklamowy, na co pozytywnie wpływa też trwałość realizacji na folii samoprzylepnej. Cel reklamowy to dla wielu naszych klientów najważniejsze zadanie stawiane przed naszymi naklejkami.

Zdjęcie przedstawia naklejki z indywidualnym nadrukiem.

MATERIAŁ: folia samoprzylepna biała
TECHNOLOGIA NADRUKU: druk cyfrowy lub offsetowy
ROZMIARY: od 3 mm do 1000 mm
KSZTAŁT: dowolny
MOCOWANIE: klej permanentny
FORMA DOSTAWY: w arkuszach lub na sztuki
USZLACHETNIANIE POWIERZCHNI: możliwe laminowanie

Innym przykładem są etykiety serwisowe, o których możesz dowiedzieć się więcej z artykułu „Etykiety serwisowe do ewidencji czasu i etapu prac konserwacyjnych.”. Dzięki możliwości indywidualizacji projektu, techniczna strona tych naklejek może być często wzbogacona o kolory i grafikę firmową.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Własny, dowolny nadruk otwiera też możliwości wykorzystania nalepek jako formy profesjonalnego znakowania swoich produktów. Odpowiednie dodatkowe zabezpieczenie wydruku pozwala uzyskać wieloletnią trwałość. Jednym z takich zabezpieczeń jest poliuretanowa warstwa wypukła, która tworzy wyjątkowo trwałe i efektowne naklejki 3D.

Niepowtarzalny nadruk ma szczególne znaczenie, gdy firma zamierza prawidłowo przeprowadzić akcje promocyjne w punktach sprzedaży. Takie naklejki mogą być sposobem na wyróżnienie się wśród podobnych produktów i firm.

Jak powstają naklejki z indywidualnym nadrukiem?

W naszej produkcji wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia drukujące i tnące japońskiej firmy ROLAND. Wysoka precyzja pracy tych urządzeń przekłada się na efekt wysokiej jakości zarówno w zakresie druku jak i wycinania naklejek.

Połączenie wysokiej jakości sprzętu drukującego i markowych folii daje bardzo dobre efekty. Rodzaj folii użytej w produkcji ma bardzo duże znaczenie. W naszych produkcjach najczęściej wykorzystujemy podłoże w postaci niemieckich folii ORACAL.

Aby prawidłowo przygotować się do produkcji własnych naklejek, ułatwić i przyspieszyć pracę zalecamy ustalić kilka podstawowych parametrów.

Możesz wycenić naklejki z własnym nadrukiem na stronie: http://www.e-naklejki.pl/

Do produkcji Twoich własnych etykiet potrzebujemy:

  • informacji o wymiarach naklejek
  • określenia kształtu naklejki – dowolna linia cięcia
  • określenia kolorystyki, w tym również rodzaju folii podłoża
  • określenia nakładu produkcyjnego
  • przesłania projektu lub zlecenia jego przygotowania

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie produkcji własnych naklejek.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Chcesz wycenić produkcję? Zadzwoń lub napisz.

About Andrzej Łukomski (86 Articles)
POLINAL Producent oznakowań

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: